Inžinier kvality

Pozícia inžiniera kvality vyžaduje vzdelanie technického zamerania, aktívnu znalosť anglického jazyka a vítané sú, samozrejme, aj skúsenosti v danom odbore. Inžinier kvality prichádza do kontaktu s dodávateľmi i zákazníkmi, výhodou sú teda i komunikačné zručnosti.

Základné informácie

Košice a okolie, Prešov
01. 02. 2023
Dohodou + 6,50 €/hod. pri kontrole komponentov

Druh pracovného pomeru

Práca na živnostenské oprávnenie

Náplň práce

Úlohou inžiniera kvality je v prvom rade aktívna komunikácia so zákazníkom a dodávateľom pri riešení rôznych zadávaných požiadaviek kontroly kvality ap., prípadne náhle vzniknutých problémov. Ďalej to môže byť: (183)

  • Zabezpečovanie testovaní.
  • Zabezpečovanie meraní.
  • Vykonávanie analýz a reportovanie.
  • Riešenie náhle vzniknutých problémov, ktoré vyžadujú prítomnosť v závode alebo sklade.
  • Možnosť práce z domu.

Výhody a benefity

Spoločnosť IBEQ ponúka široké portfólio služieb predovšetkým dodávateľským firmám. Uplatnenie sa v tomto odbore, prináša nielen zaujímavé ohodnotenie, ale aj skvelú budúcnosť. Získať sa dajú rozhodne viaceré benefity:

  • Možnosť pracovať z domu.
  • Možný kariérny rast.
  • Časová flexibilita.
  • Zaujímavé ohodnotenie.
  • Naberanie nových skúseností.

Požiadavky

Pokiaľ vás ponuka pracovnej pozície zaujala, pozrite si štandardné požiadavky, ktoré by mal uchádzač pri tejto práci spĺňať.

  • Práca na živnosť.
  • Minimálne stredoškolské vzdelanie technického zamerania.
  • Vysokoškolské technické vzdelanie prvého a vyššieho stupňa vítané.
  • Vhodné aj pre študentov VŠ.
  • AJ na komunikatívnej úrovni (slovom aj písmom). Ďalšie jazyky vítané.
  • Pokročila úroveň znalosti Excel, Power Point.
  • VP skupiny B.
  • Prax v oblasti zabezpečenia kvality vítaná.
  • Časová flexibilita v prípade potreby dostavenia sa do závodu alebo skladu.

Pozícia sa vykonáva na vlastnú živnosť. Potrebné sú znalosti AJ a komunikatívne schopnosti, nakoľko práca zahŕňa aktívnu komunikáciu s klientom (dodávateľom) a jeho zákazníkom. Technické vzdelanie a prax v odbore sú vítané a predstavujú výhodu.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Interdum lectus massa egestas nisl ultricies. At lacus, dis duis bibendum amet dolor nibh vulputate eros. Fames est sed odio non id. Posuere rhoncus pellentesque aliquam sapien enim leo.

Referencie

Našimi zákazníkmi sú predovšetkým dodávateľské firmy z oblasti automobilového priemyslu. Strojárenské, elektrotechnické, sklárske, plast spracujúce a ďalšie spoločnosti. Referencie každého klienta si veľmi vážime a veríme, že našu prácu verne priblížia.

Zobraziť všetky referencie
IBEQ Consulting s.r.o.
your issue = our task
Klimkovičova 29
040 23, Košice
Slovensko
IČO 53062647
DIČ 2121250296
IčDPH SK2121250296
apartmentlicensecalendar-fullbriefcase