Technik kvality

Pozícia technika kvality je výborným štartovacím mostíkom sľubnej kariéry v odbore kontroly kvality. Väčšina našich klientov sú dodávateľské firmy pre automobilovú výrobu. Bude sa teda pracovať najmä s komponentmi určenými pre toto odvetvie.

Základné informácie

Košice a okolie, Prešov
01. 02. 2023
4,50 € - 6,50 €/hod.

Druh pracovného pomeru

Práca na živnostenské oprávnenie, Kratší pracovný čas

Náplň práce

Úlohou technika kvality sú v prvom rade kontrolné merania vykonávané použitím základných meracích nástrojov. Môže ísť však aj o ďalšie činnosti a úlohy, ako sú napríklad:

  • Jednoduché ručné opracovanie kovu a plastov.
  • Balenie, prípadne prebaľovanie.
  • Zbieranie elektronických dát.
  • Archivácia elektronických dát.
  • Kontrolné merania.

Výhody a benefity

Spoločnosť IBEQ ponúka široké portfólio služieb predovšetkým dodávateľským firmám. Uplatnenie sa v tomto odbore, prináša nielen zaujímavé ohodnotenie, ale aj skvelú budúcnosť. Získať sa dajú rozhodne viaceré benefity:

  • Staneš sa súčasťou šikovného mladého tímu odborníkov.
  • Možný kariérny rast.
  • Časová flexibilita.
  • Ohodnotenie podľa odpracovaných hodín.
  • Naberanie nových skúseností.

Požiadavky

Pokiaľ vás ponuka pracovnej pozície zaujala, pozrite si štandardné požiadavky, ktoré by mal uchádzač pri tejto práci spĺňať.

  • Práca na živnosť, prípadne polovičný/skrátený úväzok.
  • Minimálne stredoškolské vzdelanie.
  • Vhodné aj pre študentov SŠ a VŠ.
  • Základy AJ.
  • Cit pre detail, dobrý zrak, technické myslenie.

Nakoľko sa jedná o presnú a precíznu prácu je nevyhnutné mať dobrý zrak a cit pre detail. Pozícia si vyžaduje aspoň základné znalosti anglického jazyka. Je vhodná aj ako brigáda popri štúdiu alebo práca na vlastnú živnosť. Jedná sa predovšetkým o technicky zameranú pracovnú náplň.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Interdum lectus massa egestas nisl ultricies. At lacus, dis duis bibendum amet dolor nibh vulputate eros. Fames est sed odio non id. Posuere rhoncus pellentesque aliquam sapien enim leo.

Referencie

Našimi zákazníkmi sú predovšetkým dodávateľské firmy z oblasti automobilového priemyslu. Strojárenské, elektrotechnické, sklárske, plast spracujúce a ďalšie spoločnosti. Referencie každého klienta si veľmi vážime a veríme, že našu prácu verne priblížia.

Zobraziť všetky referencie
IBEQ Consulting s.r.o.
your issue = our task
Klimkovičova 29
040 23, Košice
Slovensko
IČO 53062647
DIČ 2121250296
IčDPH SK2121250296
apartmentlicensecalendar-fullbriefcase